Eskişehir’de Sağanak Yağış

Eskişehir’de sabah saatlerinde etkili olan sağanak yağış vatandaşı hazırlıksız yakaladı.DÜn geceki şiddetli rüzgarın ardından sabah saatlerine doğru etkisini göstermeye başlayan sağanak yağış özellikle okula giden öğrencileri ve...

Eskişehir’de Sağanak Yağış
Eskişehir’de sabah saatlerinde etkili olan sağanak yağış vatandaşı hazırlıksız yakaladı.

DÜn geceki şiddetli rüzgarın ardından sabah saatlerine doğru etkisini göstermeye başlayan sağanak yağış özellikle okula giden öğrencileri ve iş yerlerine ulaşmaya çalışan vatandaşları hazırlıksız yakaladı. Hava sıcaklıkların yaklaşık hissedilir derecede düşmesi ile üşümemek için sıkı giyinen vatandaşlar, yağmur altında ıslanmamak için de büyük çaba harcadı. SSK-Çarşı tramvay hatlarının geçici süreyle durdurulması, o bölgeden merkeze inmek isteyen vatandaşların ise daha fazla ıslanmasına neden oldu. Acil Servis otobüslerini beklemek zorunda kalan bazı vatandaşlar, sağanak yağmurdan da kaçamadı.

Meteoroloji tahminlerine göre yağışlar hafta sonuna kadar devam edecek. Bugün en yüksek 15 en düşük 12 derece olarak olması beklenen hava sıcaklığı, cumartesi günü en düşük 2, en yüksek 9 derece kadar düşecek. Bugün yüzde 73 olarak tahmin edilen nem oranının ise pazar günü yüzde 49'a düşmesi tahmin ediliyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48