Eskişehir’de Cumhuriyet Coşkusu

Eskişehir'de, Tepebaşı Belediyesi tarafından 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında program düzenlendi.Eskişehirli sanatçılardan Şinasi Kula, Tepebaşı Belediyesi Zübeyde Hanım Kültür Merkezi’nde mini bir konser verdi. Şinasi...

Eskişehir’de Cumhuriyet Coşkusu
Eskişehir'de, Tepebaşı Belediyesi tarafından 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında program düzenlendi.

Eskişehirli sanatçılardan Şinasi Kula, Tepebaşı Belediyesi Zübeyde Hanım Kültür Merkezi’nde mini bir konser verdi. Şinasi Kula’ya gecede Anadolu Üniversitesi (AÜ) Atatürkçü Düşünce Kulübü ve Memleket Sevdalıları Derneği gençlerinden oluşan koro eşlik etti.

Etkinlik bitiminde bir konuşma yapan Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, cumhuriyetin yaklaşık bir asırlık bir çınar olduğuna dikkat çekerek, karanlığa karşı bu çınarın her gün yeni bir filiz açtığını söyledi. Başkan Ataç, Şinasi Kula’nın sanatçı kimliğiyle Eskişehir’i buluşturmaktan dolayı mutlu olduklarını belirterek, gerçekleşen konser için emeği geçen herkese teşekkür etti.

Program, 10. Yıl Marşı'nın hep bir ağızdan söylenmesiyle sona erdi.

Etkinliğe, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Eskişehir Milletvekili Kazım Kurt, CHP Parti Meclis Üyesi Gaye Usluer, Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürü Arif Dede ve çok sayıda konuk katıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48