Ervak’tan Köseoğlu İçin Taziye Mesajı

ERVAK Başkanı Erdal Güzel, Erzurum eski milletvekili Nevzat Köseoğlu’nun vefatı dolayısıyla taziye mesajı yayınladı.ERVAK Başkanı Güzel tarafından yayınlanan mesajda şu ifadelere yer verildi; “Siyaset ve fikir dünyasının önemli isimlerinden...

Ervak’tan Köseoğlu İçin Taziye Mesajı
ERVAK Başkanı Erdal Güzel, Erzurum eski milletvekili Nevzat Köseoğlu’nun vefatı dolayısıyla taziye mesajı yayınladı.

ERVAK Başkanı Güzel tarafından yayınlanan mesajda şu ifadelere yer verildi; “Siyaset ve fikir dünyasının önemli isimlerinden biri olan hemşehrimiz, ağabeyimiz Nevzat Köseoğlu’nun vefatını teessürle öğrenmiş bulunmaktayız. Dünya üzerinden geçerken, arkasında unutulmayacak eserler ve tertemiz bir isim bırakan Nevzat Köseoğlu, Türk dünyasının yakından tanıdığı fikir, dava ve gönül adamıydı.

Erzurum kültürünün harmanladığı Nevzat Köseoğlu, Alperenlik ruhuyla donanmış münevver bir kişilikti. Mütevazı yapısı, fikri zenginliği, dürüst kişiliği ve çalışkanlığı ile tanıdığımız bu güzel insan, dadaşlık kültürünü yaşantısıyla ortaya koyan değerli bir büyüğümüzdü. Ömrünü ülkesinin âli menfaatleri uğrunda harcayan, kubbede hoş bir sada bırakan Nevzat Köseoğlu’na tüm hemşehrileri adına Allah’tan rahmet ve ailesine başsağlığı diliyoruz. Makamı cennet olsun.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48