Başkan Bulutlar’dan Bayram Mesajı…

Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, Kurban Bayramı dolaysıyla bir kutlama mesajı yayınladı.Başkanı Bulutlar, mesajında şu ifadelere yer verdi; "Kurban Bayramı'nın; Milletimize ve bütün insanlık için barış ve huzur getirmesini...

Başkan Bulutlar’dan Bayram Mesajı…
Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, Kurban Bayramı dolaysıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Başkanı Bulutlar, mesajında şu ifadelere yer verdi; "Kurban Bayramı'nın; Milletimize ve bütün insanlık için barış ve huzur getirmesini temenni ediyorum. Kurbanların kesildiği, fakirlerin gözetildiği, akrabaların, komşuların, arkadaşların hatırlandığı ve ziyaret edildiği bu kutlu günlerde, millet olarak birlik ve beraberlik içinde Kurban Bayramı'na kavuşmanın sevincini yaşıyoruz.

Bayramlar; sevginin, paylaşmanın, dayanışmanın, dargınlıkları aradan kaldırıp yeniden kucaklaşmanın, duygu birliğinin en üst noktaya çıktığı günlerdir. Böyle günlerde, yanı başımızdan başlayarak, bu bayram iklimini elimizin uzandığı her yere taşımalı, yaşanan acıları da, sevinçlerimiz gibi paylaşmalıyız. Dayanışmayı ve yardımlaşmayı güçlendiren, sıkıntı ve kaygılardan uzaklaştıran, ortak duygularda buluşturan bayramlar, huzur ve coşku kaynağıdır. Huzur ve barışın egemen olduğu, adalet ve hukukun gözetildiği, savaş, terör ve yoksulluğun geride kaldığı bir dünya için bayramların, insanlık alemine, insanca yaşamak adına, yeni imkanlar getirmesini diliyorum.

Bayramlar, yalnızlaşan modern insanlara, kendini ve çevreyi fark etme imkanı sağlar. Topluma sevgiyi ve dostluğu paylaşma imkanı sunar.

Kardeşlik ve dostluk bağlarımızı güçlendiren, Kurban Bayramının, milletimize huzur, mutluluk getirmesi temennisi ile İlçe Halkımın ve tüm hemşehrilerimin bayramlarını kutluyor, selam ve saygılarımı sunuyorum."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48