Erzincan Belediyesi Yardıma Muhtaç Vatandaşların Ev Ve Bahçelerini De Temizliyor

Erzincan Belediyesi yardıma muhtaç vatandaşların ev ve bahçe temizliğini de yapıyor. Erzincan Belediyesi şehir genelinde titizlikle yaptığı çevre temizlik çalışmalarının yanı sıra yaşlı ve yardıma muhtaç vatandaşların ev ve bahçe...

Erzincan Belediyesi Yardıma Muhtaç Vatandaşların Ev Ve Bahçelerini De Temizliyor
Erzincan Belediyesi yardıma muhtaç vatandaşların ev ve bahçe temizliğini de yapıyor. Erzincan Belediyesi şehir genelinde titizlikle yaptığı çevre temizlik çalışmalarının yanı sıra yaşlı ve yardıma muhtaç vatandaşların ev ve bahçe temizliğini de yapıyor. Erzincan Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, düzenli olarak her gün bir mahallede genel temizlik çalışması yürütüyor. Bütün sokaklar ve kaldırımlar günlük temizleniyor.

Temizlik İşleri Müdürü Tacettin Paçacı, yıl boyunca her mahallede ayda en az bir kez temizlik yapıldığını, sadece sokaklardaki çöpleri temizlemekle kalmayıp boş arsaların temizlik ve düzenlemesini de yaptıklarını söyledi. Genel temizlik çalışmaları için bir ekip kuran temizlik işleri müdürlüğü yapılan çalışmalar ile sokaklar ve arsalardaki kötü görüntülere müsade edilmiyor. Öte yandan yaşlı ve yardıma muhtaç vatandaşlarımızında ev ve bahçe temizliği de yapılıyor. Son olarak Karaağaç Mahallesi’nde yaşlı bir vatandaşın bahçe temizliğini yapan ekipler çalışmalarını sürdürüyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48