Elazığ Belediyesi Tarafından Yenilenen Öğretmenler Odasının Açılışı Yapıldı

Elazığ Belediyesi tarafından yenilenen Ziya Gökalp İlkokulu'nun öğretmenler odasının açılışı yapıldı.Kızılay Mahallesi'nde bulunan okulun açılışına Elazığ Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu, Belediye Destek Hizmetleri Müdürü...

Elazığ Belediyesi Tarafından Yenilenen Öğretmenler Odasının Açılışı Yapıldı
Elazığ Belediyesi tarafından yenilenen Ziya Gökalp İlkokulu'nun öğretmenler odasının açılışı yapıldı.

Kızılay Mahallesi'nde bulunan okulun açılışına Elazığ Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu, Belediye Destek Hizmetleri Müdürü Arif Sayın, Milli Eğitim Müdürü Abdülaziz Yeniyol, okul müdürü Mustafa Yetkin, okul öğretmenleri ve öğrenciler katıldı. Belediyenin bu anlamlı desteğine karşılık okul öğretmen ve idarecileri Başkan Selmanoğlu’na teşekkür ederken, Başkan Selmanoğlu da bir süre okulda öğretmen ve öğrencilerle vakit geçirdi. Okul müdürü Mustafa Yetkin, Elazığ Belediyesi ve Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu’na katkılarından dolayı teşekkür etti. Belediyenin eğitime gösterdiği önemi vurgulayan Yetkin, "Elazığ Belediyesi'nin eğitim kurumlarına destek vererek, okul bahçelerini oyun ve tören alanlarını asfaltladığını, buralara kilit parke yaptığını yine bitki dikimi ve çim ekimi yaptığını biliyorduk. Bu katkının okulumuza olması bizleri çok sevindirdi. Bu duygu ve düşüncelerle öğretmen ve idareci arkadaşlarım adına değerli belediye başkanımıza çok teşekkür ediyorum" dedi.

Konuşmaların ardından Elazığ Milli Eğitim Müdürü Abdülaziz Yeniyol, katkı ve desteklerinden dolayı Başkan Selmanoğlu’na bir plaket takdim etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER