Türkiye'nin Teknoloji Sayfası Turkcell Blog Yayında

Turkcell’in teknoloji tutkunlarını zengin bir içerikle karşıladığı yeni blogu yayına girdi. Turkcell Blog’da hem güncel teknolojik gelişmelere, hem de Turkcell’in kendi ürün ve servislerine dair yazılar yer alıyor.Türkiye’nin lider...

Türkiye'nin Teknoloji Sayfası Turkcell Blog Yayında
Turkcell’in teknoloji tutkunlarını zengin bir içerikle karşıladığı yeni blogu yayına girdi. Turkcell Blog’da hem güncel teknolojik gelişmelere, hem de Turkcell’in kendi ürün ve servislerine dair yazılar yer alıyor.

Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi yenilenen ve yeni bir içerik stratejisiyle hayata geçirilen Turkcell, kurumsal blogunu yayına soktu. //blog.turkcell.com.tr adresi üzerinden erişilebilen Turkcell Blog’da, şirketin üst yöneticileri ve çalışanlarının yanı sıra teknoloji dünyasının önde gelen isimleri de yazılarıyla yer alacak.

Temmuz ayında yayına başlayan ve 3 ay içinde 98 farklı yazardan 230 makaleyle zenginleşen Turkcell Blog, başta mobil teknolojiler olmak üzere teknolojinin hemen her alanında içerik sağlıyor. Akıllı cihazlar için optimize edilmiş yeni nesil tasarımıyla yayına geçen blog, hem blog yazıları hem de videolarla ziyaretçilerine zengin bir içerik sunuyor..

Kurumların ürün ve servisleri hakkında müşterilerine birinci elden doğru ve eksiksiz bilgi verebilmelerinin önemine dikkat çeken Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Koray Öztürkler, kurumsal blog fikrine neden değer verdiklerini şöyle açıkladı:

“Kurumsal bloglar artık ‘dijital kimlik’ açısından dünya çapında pek çok şirketin vazgeçilmezleri arasına girmiş durumda. Yoğun içerik bombardımanı arasında müşteriye doğru bilgiyi birinci elden ulaştırabilmek yalnızca şirketler açısından değil, tüketici hakları açısından da büyük bir sorumluluk. Biz Turkcell olarak müşterilerimiz için her kanaldan erişilebilir olmayı çok önemsiyoruz. O nedenle Facebook, Twitter, Foursquare ve Google+ gibi kanalları Türkiye’de en etkili kullanan şirketlerin başında geliyoruz. Bu doğrultuda sosyal medyada paylaşılan mesajların bir içerikle ilişkilendirilmesi bizim için büyük önem taşıyor. İşteTurkcell Blog, bizlerin bu ilişikilendirmeyi en doğru şekilde yapabilmemizi sağlayacak bir mecra. Turkcell Blog bunun yanında, teknoloji yazarlarının ve teknoloji dünyasından profesyonellerin katkılarıyla vizyon sunan bir mecra özelliği de taşıyor. Böylece teknoloji alanında Türkçe içeriğin gelişimine önemli bir katkı sunduğumuza inanıyoruz.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER