Türk İşadamları Yatırım Haftası İçin Abd'ye Gidecek

Türk işadamları, 19-26 Ekim 2013 tarihleri arasında düzenlenecek “Türkiye Yatırım Haftası II” etkinliklerine katılmak üzere Başbakan Yardımcısı Ali Babacan ile birlikte Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu...

Türk İşadamları Yatırım Haftası İçin Abd'ye Gidecek
Türk işadamları, 19-26 Ekim 2013 tarihleri arasında düzenlenecek “Türkiye Yatırım Haftası II” etkinliklerine katılmak üzere Başbakan Yardımcısı Ali Babacan ile birlikte Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu öncülüğünde ABD’ye gidecek.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nden (TOBB) yapılan açıklamaya göre ABD’nin Los Angeles, San Francisco, Seattle ve Chicago kentlerinde gerçekleştirilecek programlarda Türkiye’deki yatırım imkanlarını tanıtabilmek, ABD’deki fırsatları değerlendirebilmek ve karşılıklı ticari ve ekonomik işbirliğini geliştirebilmek için yapılabilecekler ele alınacak. 19 Ekim 2013 günü Los Angeles’de başlayacak etkinlikler, 26 Ekim 2013 günü Chicago’da tamamlanacak. Başbakan Yardımcısı Ali Babacan ve TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu program çerçevesinde ABD’li ve Türk işadamlarına hitap etme fırsatı bulacak. Türkiye’den ABD’ye gidecek heyette çok sayıda işadamı ve basın mensubu yer alacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER