Birleşik Krallık Yatırım İmkanları Btso’da Tanıtılacak

Türkiye ile Birleşik Krallık arasındaki ticaret ve yatırım imkanları Bursa Ticaret ve Sanayi Odası'nda (BTSO) ele alınacak.BTSO, Birleşik Krallık İstanbul Başkonsolosluğu ve İngiliz Ticaret Odası işbirliğiyle düzenlenecek olan seminerde,...

Birleşik Krallık Yatırım İmkanları Btso’da Tanıtılacak
Türkiye ile Birleşik Krallık arasındaki ticaret ve yatırım imkanları Bursa Ticaret ve Sanayi Odası'nda (BTSO) ele alınacak.

BTSO, Birleşik Krallık İstanbul Başkonsolosluğu ve İngiliz Ticaret Odası işbirliğiyle düzenlenecek olan seminerde, Birleşik Krallık’ta yatırım fırsatları ve sağlanan kolaylıklarla firmaların izlemesi gereken yollar tanıtılacak. 30 Ekim Çarşamba günü gerçekleştirilecek olan program saat 10:00’da Birleşik Krallık İstanbul Başkonsolosu Leigh Turner’ın BTSO Yönetim Kurulu’nu ziyaretiyle başlayacak. Ziyaretin ardından gerçekleştirilecek olan seminerde ise ‘Birleşik Krallık ve Türkiye İş İlişkileri’, ‘Birleşik Krallık Ticaret ve Yatırım İmkanları ve GREAT Kampanyası’, Birleşik Krallık Vize Uygulamaları’ ve ‘İngiliz Ticaret Odası Destek ve Hizmetleri’ gibi konularda Türk işadamlarına bilgi verilecek.

Yapılacak seminerle, bugün 9,2 milyar sterlin olan ikili ticaret hacminin artırılması planlanıyor.

Birleşik Krallık ve Türkiye arasındaki ticari ilişkileri geliştirmek ve yeni işbirlikleri oluşturmak hedefiyle başlatılan ‘GREAT’ kampanyası çerçevesinde, halihazırda Londra şehir hatlarında kullanılan çevre dostu hibrid teknolojisine sahip çift katlı otobüs de BTSO’da sergilenecek. Yaklaşık 1 ay boyunca Türkiye’nin farklı şehirlerini ziyaret edecek olan otobüsün durakları arasında İstanbul, Ankara, İzmir, Kapadokya, Kayseri, Gaziantep, Adana ve Eskişehir gibi şehirler bulunuyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48