Cumhuriyet'in 90. Yılına Özel Vitrin

Edirne'de mağaza sahibi Cumhuriyet Bayramı'nın 90. yılına özel vitrin hazırladı. Mağaza sahibi bir de kırmızı beyaz giyinerek cumhuriyete olan aşkını sergiledi.Edirne'de Saraçlar Caddesinde bulunan bir mağaza sahibi cumhuriyetin kuruluşunun...

Cumhuriyet'in 90. Yılına Özel  Vitrin
Edirne'de mağaza sahibi Cumhuriyet Bayramı'nın 90. yılına özel vitrin hazırladı. Mağaza sahibi bir de kırmızı beyaz giyinerek cumhuriyete olan aşkını sergiledi.

Edirne'de Saraçlar Caddesinde bulunan bir mağaza sahibi cumhuriyetin kuruluşunun 90. yılı için Türk Bayrağının kırmızı beyaz renklerini barındıran bir vitrin tasarladı. Edirne'de giyim sektörüne her zaman yeniliklerle adını duyuran mağazanın sahibi Metin Barmanbay, yaklaşık 4 saat süren bir hazırlıkla mağazasının vitrinini cumhuriyet, bayrak, Atatürk simgeleri ile oluşturduğunu söyledi.

Hiç bir ticari kaygı duymadan vitrinini hazırladığını dile getiren Barmanbay, vitrinin içinde kırmızı ve beyaz renklerin hakim olduğu kazak, gömlek, pantolon, Atatürk logolu kol düğmesi, kravat, arma bulunduğunu ifade etti.

Mankenlerin kafasına yapıştırdığı 'Türküm, doğruyu, çalışkanım' yazısı yazan Barmanbay "Eğer ben bu vitrini ticaret amaçlı hazırlasaydım zerinde etiketler olurdu. Ülkemi ve Edirne'mi çok seviyorum. Atatürk çocuğu olduğum için bunu vazife olarak bildim ve yaptım" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48