Muaythai Süper Ligi Nefes Kesti

Muaythai Federasyonunun 2013 Faaliyet programında olan Muaythai Süper Ligi 2. Ayak müsabakaları Gümüşova Belediyesi Gümüş Abat Kültür ve Sanat Festivali kapsamında gerçekleştirdi.Gümüşova Abat Kültür ve Sanat Festivali etkinlikleri çerçevesinde...

Muaythai Süper Ligi Nefes Kesti
Muaythai Federasyonunun 2013 Faaliyet programında olan Muaythai Süper Ligi 2. Ayak müsabakaları Gümüşova Belediyesi Gümüş Abat Kültür ve Sanat Festivali kapsamında gerçekleştirdi.

Gümüşova Abat Kültür ve Sanat Festivali etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen Muaythai Süper Lig 2. Ayak müsabakaları nefes kesti. Muaythai müsabakalarını Federasyon Başkanı Halil Durna, Gümüşova Belediye Başkanı Ahmet Bostancıoğlu, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Faruk Şiran ve çok sayıda Gümüşovalılar izledi. Birbirinden çekişmeli müsabakalar sonrasında dereceye girenlere ödüllerini protokol tarafından verildi.

Muaythai Süper Lig 2. Ayak Müsabakaları sonrasında konuşan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Faruk Şiran, Gümüşova Belediye Başkanına spor organizasyonlarına öncülük ettiği için teşekkür ederek, “Muaythai gibi sporların ilimizde ilgi çektiğini görmek bizi sevindirdi. Her branşta sporun yapılması ve destek verilmesi bizi memnun etmiştir” ifadelerinde bulundu. Muaythai Federasyonu katkılarından dolayı protokole plaket vermeyi de ihmal etmedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48