Eski Başkan Koloğlu Resmen Aday Adayı

Düzce’nin Cumayeri ilçesi eski Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu, AK Parti’den Cumayeri belediye başkan aday adaylığı için resmen müracaat etti.Düzce’de 2014’te yapılacak olan yerel seçimler öncesinde AK Parti’de aday adayları müracaatları...

Eski Başkan Koloğlu Resmen Aday Adayı
Düzce’nin Cumayeri ilçesi eski Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu, AK Parti’den Cumayeri belediye başkan aday adaylığı için resmen müracaat etti.

Düzce’de 2014’te yapılacak olan yerel seçimler öncesinde AK Parti’de aday adayları müracaatları sürüyor. Cumayeri eski belediye Başkanı Mustafa Koloğlu, aday adaylığı dosyasını AK Parti Cumayeri İlçe Başkanı Musa Burdal’a teslim etti.

İlçe Başkanı Musa Birdal, “Çok bereketli bir seçim dönemi yaşıyoruz. Şu ana kadar iki arkadaşımız adaylık başvurusu yaptı. İki arkadaşımız daha adaylığını açıklayacak. İlginin bu kadar yüksek olması bizleri sevindiriyor” dedi.

Aday adayı olan Mustafa Koloğlu ise, Cumayeri’ne hizmet etmek için çalışacağını çıtayı daha yukarıya çıkarmak gerektiğini ifade etti. Geçmiş çalışmalarından da örnekler veren Koloğlu “Doğalgaz getirmek istediğimde gülenler şimdi doğalgazı kullanıyorlar” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER