Düzce’de Gençlerin Adresi Gençlik Merkezi

Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Gençlik Merkezi, şehir merkezine taşındıktan sonra gençlerin yeni adresi oldu. Gençler, yeni merkezde gönüllerince eğleniyor.Düzce Gençlik Merkezi, gençlere...

Düzce’de Gençlerin Adresi Gençlik Merkezi
Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Gençlik Merkezi, şehir merkezine taşındıktan sonra gençlerin yeni adresi oldu. Gençler, yeni merkezde gönüllerince eğleniyor.

Düzce Gençlik Merkezi, gençlere yönelik açtığı kurslar ve imkânlarla gençlerin uğrak mekanı oldu. Düzce Gençlik Merkezi şehir merkezinde modern binaya kavuşunca üye sayısında da büyük artış meydana geldi. Her gün yüzlerce gencin ziyaret ettiği ve kurslara katıldığı Gençlik Merkezi artık gençlerin ilk gideceği yerler arasına girdi. Şu anda 4816 üyesi ile büyük bir potansiyele ulaşan merkezde, gençler hem kurslarda kendilerini geliştiriyorlar hem de serbest zamanlarını en iyi şekilde değerlendiriyorlar.

Gençlik Merkezindeki faaliyetlere katılan gençler, modern kütüphaneli kafeteryasında isterlerse kitap okuyabiliyor isterlerse gitar çalıp eğleniyor. Gençlerin eğlencelerine Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Faruk Şiran da eşlik ederek, gençlerin kendilerini rahat hissetmelerine olanak sağlıyor.

Gençlik Merkezi üyesi ve birçok etkinliğe katılan Bilge Topçu, “ Biz öncelikle böyle güzel ve modern binada eğitim görmekten ve zaman geçirmekten dolayı çok mutluyuz. Öncelikle Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç’a teşekkür ediyoruz. Onun sayesinde bizlere daha çok sahip çıkıldığını görüyoruz” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48