Başkan Bayram’ın Eşi Elka Bayram Engelilileri Sevindirdi

Düzce Belediyesi tarafından ihtiyaç sahibi kişilere akülü tekerlekli sandalye verildi. Başkanı İsmail Bayram’ın eşi Elka Bayram üç engelliye daha akülü tekerlekli sandalye vererek sevindirdi. Tekerlekli sandalyeler kişilere evlerinde teslim...

Başkan Bayram’ın Eşi Elka Bayram Engelilileri Sevindirdi
Düzce Belediyesi tarafından ihtiyaç sahibi kişilere akülü tekerlekli sandalye verildi. Başkanı İsmail Bayram’ın eşi Elka Bayram üç engelliye daha akülü tekerlekli sandalye vererek sevindirdi. Tekerlekli sandalyeler kişilere evlerinde teslim edildi.

Belediyenin Sosyal Sorumluluk projelerine gönüllü olarak büyük destek veren Düzce Belediye Başkanı İsmail Bayram’ın eşi Elka Bayram kalıcı konutlarda Demetevler Mahallesi’nde oturan Nezaket Özen, Ağa Mahallesi’nde oturan Ercan Asan ile Çay Mahallesi’nde oturan Servet Kan’a akülü tekerlekli sandalye verdi.

Toplumdaki her insanın engelli adayı olduğunu hatırlatan Elka Bayram “Böyle bir projenin içinde bulunmaktan ötürü çok mutluyum. Belediyeye başvuran, muhtarlıklar tarafından tespit edilen engelli insanlara belirli bir program dahilinde akülü tekerlekli sandalyelerini veriyoruz” dedi.

Araçların teslimi sırasında Düzce Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Esma Sümer de hazır bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48