Denizli Belediyesi'nden Kızılay'a Arsa Bağışı

Denizli Belediyesi, Kızılay'a Hizmet Binası yapımı için bin 150 metrekare arsa bağışladı.Denizli Belediyesi tarafından Kızılay Denizli Şube Müdürlüğü'ne Çakmak Mahallesi’nden bin 150 metrekarelik arsa düzenlenen protokolle devredildi....

Denizli Belediyesi'nden Kızılay'a  Arsa Bağışı
Denizli Belediyesi, Kızılay'a Hizmet Binası yapımı için bin 150 metrekare arsa bağışladı.

Denizli Belediyesi tarafından Kızılay Denizli Şube Müdürlüğü'ne Çakmak Mahallesi’nden bin 150 metrekarelik arsa düzenlenen protokolle devredildi. Devir için Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan'ın makamında protokol düzenlendi. Protokol törenine Başkan Zolan'ın yanı sıra, AK Parti Denizli Milletvekili Nihat Zeybekci, Kızılay Genel Başkanı Ahmet Lütfi Akar, Kızılay Genel Müdürü Özkan Kalemci, Kızılay Genel Başkanı Başdanışmanı Saadettin Şen, Yönetim Kurulu üyeleri Kemal Akar, Kızılay Denizli Şube Başkanı Habip Yıldız, Kızılay Denizli Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi Necip Helvacı ve Denizli Belediye Başkan Yardımcısı Nilgün Ök katıldı.

Belediye Başkanı Zolan, Kızılay için yapılan çalışmaların gurur verici olduğunun altını çizerek, ‘’Kızılay ülkemizin ve dünyamızın olası felaketler karşısında büyük bir başarı örneği gösteren kurumlarından birisidir. Her geçen gün çıtasını yükselten Kızılay Denizli'de de oldukça başarılı çalışmalar yapıyor. Denizli Kızılay Şube Başkanımız Habip Yıldız'da Kızılay adına güzel çalışmalar yapıyor. Denizli Belediye Başkanlığı olarak bizler ve AK Parti Milletvekilimiz Nihat Zeybekci gereken desteği vermeye devam edecektir. Allah felaket ve afet vermesin ama bunlar yaşanabilecek olaylar. Kızılay'ın varlığını bilmek halkımıza güven veriyor’’ dedi

Kızılay Genel Müdürü Ahmet Lütfi Akar da Denizli Belediyesi’ne teşekkür ederek, ‘’ Kızılay Denizli'de çok şanslı. Denizli Belediyesi ve Milletvekillerinin Kızılay Şubemize yakın olması bizleri mutlu ediyor. Şube Başkanımız Habip Yıldız'da bizi Denizli'de başarılı bir şekilde temsil ediyor. Kızılay olarak Türkiye'de de büyük bir çaba içerisindeyiz. Başbakanımızın da dediği gibi Kızılay Milletin malıdır. Kızılay Genel Müdürlüğü olarak verdiğiniz desteklerden dolayı Denizli Belediyesine ve AK Parti Milletvekili Nihat Zeybekci'ye teşekkür ediyoruz' diye konuştu.

Konuşmaların ardından Kızılay Hizmet Binası yapılmak üzere bin 150 metrekare arsanın bağışlanması için Belediye Başkanı Zolan, Kızılay Genel Başkanı Akar ve Kızılay Denizli Şube Başkanı Yıldız, devir protokolünü imzaladı.

Başkan Zolan, protokolün ardından Kızılay Genel Başkanı Akar'a Çeşmi Bülbül hediye etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48