Cumhuriyet Bayramı Kutlamalarında Leman Sam Rüzgarı

Çanakkale'de Cumhuriyet'in kuruluşunun 90'ıncı yılı nedeniyle Belediyenin düzenlediği konserde, ünlü sanatçı Leman Sam hayranlarını coşturdu.Çanakkale Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlikler kapsamında Fener Alayı ile başladı....

Cumhuriyet Bayramı Kutlamalarında Leman Sam Rüzgarı
Çanakkale'de Cumhuriyet'in kuruluşunun 90'ıncı yılı nedeniyle Belediyenin düzenlediği konserde, ünlü sanatçı Leman Sam hayranlarını coşturdu.

Çanakkale Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlikler kapsamında Fener Alayı ile başladı. Cumhuriyet Meydanı’nda toplanan çok sayıda kişi Çanakkaleli ellerinde meşalelerle sloganlar atarak yürüdü. Yürüyüşe, Çanakkale Belediye Başkanı CHP’li Ülgür Gökhan, CHP Çanakkale Milletvekilleri Ali Sarıbaş ve Serdar Soydan da katıldı. Daha sonra Kordon boyunda havai fişek gösterisi düzenlendi. Saat kulesinde düzenlenen ışık gösterisini vatandaşlar büyük bir ilgiyle takip etti. Çanakkale’de Cumhuriyet’in Kuruluşunun 90’ncı yıldönümü etkinliklerinin finalini ise ünlü sanatçı Leman Sam yaptı. Leman Sam meydanı dolduran hayranlarına unutulmaz şarkılarını seslendirdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48