Ak Partide Aday Adaylığı Süreci

Çanakkale'nin Gelibolu ilçesinde, İsmail Ege ve Necati Tarıman AK Partiden İl Genel Meclisi üyeliği için aday adaylığı başvurularını yaptılar.Bu gün saat 14.00'de Ak Parti ilçe merkezine kendilerini destekleyen kalabalık bir grupla gelen...

Ak Partide Aday Adaylığı Süreci
Çanakkale'nin Gelibolu ilçesinde, İsmail Ege ve Necati Tarıman AK Partiden İl Genel Meclisi üyeliği için aday adaylığı başvurularını yaptılar.

Bu gün saat 14.00'de Ak Parti ilçe merkezine kendilerini destekleyen kalabalık bir grupla gelen iki il genel meclis aday adayını ilçe başkanı Mahmut Çetin ve yönetim kurulu üyeleri ile gençlik kolları başkanı Timur Yılmaz karşıladı. İsmail Ege ve Necati Tarıman'ın başvurularını alan ilçe başkanı Mahmut Çetin,"başvuruların fazlalığı bizleri memnun ediyor. Bu bir yarıştır. Her iki aday, adayı arkadaşımıza başarılar diliyorum" dedi. Başkanın konuşmasının ardından bir açıklama yapan eski ilçe başkanı ve İl Genel Meclisine aday adayı olan İsmail Ege, "Bizim buradaki başvurumuz sadece il genel meclisine aday adaylığı başvurusuydu. Bu topluluğun burada olması gerçekten benim adıma yada Necati arkadaşımızın adına değil de Ak Parti ailesi adına sevindirici ve gurur vericidir. Bu güzide topluluğun bizim Ak Parti ailesi adına hedefe emin adımlarla yürüdüğümüzün göstergesidir. Buraya katılanlara başta muhtarlarımıza ve teşkilatımızın bütün kademesindeki var olan arkadaşlarımız teşekkür ediyorum. Ak Partinin bir il genel meclisi aday adaylığı için bu kadar toplanabiliyorsa, 26 Mart'ta yapılacak olan belediye seçimlerde neler yapacağını herkes görecektir" dedi.

Diğer aday, adayı Necati Tarıman ise, "Ak Partinin başarısında benimde bir katkımın olması için ben de sizlerle birlikte bu yola çıktım. Hizmet kalitesini, çıtasına ileriye taşımak için bende varım demek için buradayım. Sadece aday adayıyız. Ne kadar çok aday olursa o kadar iyi olur. Ama herkes bilsin ki sadece hizmet için varız" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48