Açık Unutulan Tüp Paniğe Sebep Oldu

Çanakkale’de, bir daireden gelen yoğun gaz kokusu vatandaşlara korkulu anlar yaşattı. Doğalgaz kaçağı olduğu sanılan bina itfaiye ekiplerince kontrol edilirken, bir kişinin tüpü açık unuttuğu anlaşıldı.Arap İbrahim Paşa Caddesi üzerinde...

Açık Unutulan Tüp Paniğe Sebep Oldu
Çanakkale’de, bir daireden gelen yoğun gaz kokusu vatandaşlara korkulu anlar yaşattı. Doğalgaz kaçağı olduğu sanılan bina itfaiye ekiplerince kontrol edilirken, bir kişinin tüpü açık unuttuğu anlaşıldı.

Arap İbrahim Paşa Caddesi üzerinde bulunan bir binanın ikinci katından yoğun gaz kokusu geldiğini fark eden vatandaşlar durumu hemen polise bildirdi. Kısa sürede olay yerine gelen polis ekipleri, binanın bulunduğu sokağı trafiğe kapattı. Ardından itfaiye ve doğalgaz ekipleri olay yerine çağırıldı. Doğalgaz vanasını kapayan ekipler, kokunun geldiği dairede yaşayan kiracıya ulaşmaya çalıştı. Yarım saat sonra olay yerine gelen K.A. ile daireye giren ekipler, kokunun mutfak tüpünden geldiğini belirledi. Kiracı K.A, 2 gün önce evine doğalgaz tesisatı döşendiğini, mutfak tüpünü kapamayı unuttuğunu söyledi. Tüp, itfaiye ekipleri tarafından daireden çıkarıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER