Pamukkale Kaymakamı Yenişehir Belediye Başkanlığına Aday Oluyor

Pamukkale Kaymakamı Erdoğan Beypınar, Bursa'nın Yenişehir ilçesinden belediye başkan aday adayı olmak için için görevinden istifa edeceğini açıkladı.Pamukkale Kaymakamı Erdoğan Beypınar, “Yaptığım istişarelerden sonra AK Parti’den...

Pamukkale Kaymakamı Yenişehir Belediye Başkanlığına Aday Oluyor
Pamukkale Kaymakamı Erdoğan Beypınar, Bursa'nın Yenişehir ilçesinden belediye başkan aday adayı olmak için için görevinden istifa edeceğini açıkladı.

Pamukkale Kaymakamı Erdoğan Beypınar, “Yaptığım istişarelerden sonra AK Parti’den belediye başkan aday adayı olmaya karar verdim. Adaylıkla ilgili dosyamı 31 Ekim Perşembe günü saat 13.00’da vereceğim. Uzun yıllar ayrı kaldığım Yenişehir’e hizmet etmeyi çok istiyorum” diye konuştu.

Kaymakam Erdoğan, "21 yıllık kaymakamlık hayatımda milletimize hizmet etmek için çalıştım. Şimdi artık uzun yıllar ayrı kaldığım memleketime hizmet etme şerefine nail olmak için AK Parti’den belediye başkan aday adayı olmaya karar verdim. Yapılacak mahalli seçimlerin ilçemize, milletimize hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum" diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48