İnegöl Mobilya Ve Ağaç Sanayi Müzesi'nin Logosu İstanbul’dan

İnegöl Belediyesi ‘Mobilya Müzesi’ için açılan logo yarışmasında İstanbul’dan Northstar rumuzlu Ahmet Tecik’in eseri birinci oldu.Birinci olan Ahmet Tecik, 2 bin 500 TL’lik çekini Belediye Başkan Yardımcısı Yusuf Şen’in elinden...

İnegöl Mobilya Ve Ağaç Sanayi Müzesi'nin Logosu İstanbul’dan

İnegöl Belediyesi ‘Mobilya Müzesi’ için açılan logo yarışmasında İstanbul’dan Northstar rumuzlu Ahmet Tecik’in eseri birinci oldu.

Birinci olan Ahmet Tecik, 2 bin 500 TL’lik çekini Belediye Başkan Yardımcısı Yusuf Şen’in elinden aldı. İnegöl Mobilya ve Ağaç Sanayi Müzesi'ni kurma çalışmalarını hızla sürdüğünü belirten Şen, "Mobilya ve Ağaç Sanayi Müzesi projesi BEBKA, tarafından onaylandı. Bir yandan müze inşaatı devam ederken, diğer yandan da materyal toplama ve bu materyaller üzerinde tamirat ve tadilat çalışmaları eski mobilya ustası ağabeylerimizin titiz çalışmalarıyla sürüyor. Bu konuda kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Müzeye eski tip mobilya ve mobilya yapım malzemeleri bağışları da devam etmektedir. Ellerinde eski tip mobilya ve mobilya yapım malzemesi olan değerli İnegöllülerin bağışlarını bekliyoruz" dedi.

Başvurusu kabul edilen 114 farklı müracaat sahibinden toplam 244 farklı logonun yarışmaya gönderildiğini bildiren Şen, "Yarışmamıza katılan herkese teşekkür ediyor, birinci olan yarışmacımızı da bu vesile ile tebrik ediyorum. Mobilya ve Ağaç Sanayi Müzesi'nin seçilen logosuyla hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Yarışmanın duyurusunu internetten gördüğünü ifade eden yarışmanın birincisi Ahmet Tecik ise, 3 eser hazırlayarak yarışmaya katıldığını, eserinin birinci olmasından dolayı mutlu olduğunu belirtti.

Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2015, 00:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48