Genel Müdür Bozoğlu Ve Bakan Müşaviri Genç, Bursa'da İncelemelerde Bulundu

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Aile ve Toplum Hizmetleri Genel Müdürü Ömer Bozoğlu ve Bakan Müşaviri Yusuf Genç, bakanlığa bağlı kuruluşlarda incelemelerde bulundu.Aile ve Sosyal Politikalar Bursa İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen...

Genel Müdür Bozoğlu Ve Bakan Müşaviri Genç, Bursa'da İncelemelerde Bulundu
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Aile ve Toplum Hizmetleri Genel Müdürü Ömer Bozoğlu ve Bakan Müşaviri Yusuf Genç, bakanlığa bağlı kuruluşlarda incelemelerde bulundu.

Aile ve Sosyal Politikalar Bursa İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Aile Eğitim Programı (AEP) eğitici eğitimine katılan kursiyerler sertifikalarını aldı. Bursa'ya gelen Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Aile ve Toplum Hizmetleri Genel Müdürü Ömer Bozoğlu ve Bakan Müşaviri Yusuf Genç, Aile ve Sosyal Politikalar Bursa İl Müdürlüğü'ne bağlı kuruluşlarda incelemelerde bulundu. Açılacak olan sosyal hizmet merkezleri, Çocuk ve Gençlik Merkezi Müdürlüğü (ÇOGEM), Dr. Rüştü Burlu Erkek Yetiştirme Yurdu ve Çocuk Koordinasyon Merkezi'nde incelemeler yapan Bozoğlu ve Genç, Aile ve Sosyal Politikalar Bursa İl Müdürü Z. Sunay Özkul'dan kuruluşlar hakkında da bilgi aldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48