Bucak'ta Asfalt Ve Drenaj Çalışmaları Başladı

Burdur’un Bucak ilçesinde Süleyman Demirel Bulvarı'nda sıcak asfalt ve drenaj çalışmaları başladı.Karayollarınca Kahveler Döner Kavşağı ile Çamlık beldesi yol kavşağına kadar olan bölümde çalışmaların iki etapta yapılacağı...

Bucak'ta Asfalt Ve Drenaj Çalışmaları Başladı
Burdur’un Bucak ilçesinde Süleyman Demirel Bulvarı'nda sıcak asfalt ve drenaj çalışmaları başladı.

Karayollarınca Kahveler Döner Kavşağı ile Çamlık beldesi yol kavşağına kadar olan bölümde çalışmaların iki etapta yapılacağı bildirilirken, çalışmaları yerinde inceleyen Bucak Belediye Başkanı Ramazan Ayaz, ilçede ayrıca arıtma tesisi, Gençlik Merkezi, Kapalı Pazar, yol, kilit parke taşı döşeme çalışmalarının da devam ettiğini kaydetti.

Başkan Ayaz, Kahveler Döner Kavşağı'ndan başlayarak çift taraflı Çamlık yol ayrımına kadar yapılacak sıcak asfalt, yağmur suyu drenaj hat döşeme çalışmalarının 14 milyon TL’ye ihale edildiğini söyledi.

yapıldığını belirtti.

Başkan Ayaz ile birlikte çalışmaları inceleyen Burdur Ak Parti Milletvekili Hami Yıldırım ise "Bu çalışmaları yaparken vatandaşın mağdur olmaması etaplar şekilde yapılıyor. Genel olarak bakıldığı zaman Sosyal Güvenli Kurumu inşaatı tamamlanmak üzere, Gençlik Merkezi yapılıyor. Bölgenin en büyük Pazar yeri inşa ediliyor. Arıtma tesisi inşaat devam ediyor" diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48