Chp Milletvekili Tanju Özcan Temayülü Değerlendirdi:

Hafta sonu yapılan temayül yoklamasının, Mehtap Özcan Mısırlıoğlu’nun galibiyetiyle sonuçlanmasının ardından bir değerlendirmede bulunan CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan, “Önseçimin kattığı ivme ile Bolu Belediye Başkanlığı’nı...

Chp Milletvekili Tanju Özcan Temayülü Değerlendirdi:
Hafta sonu yapılan temayül yoklamasının, Mehtap Özcan Mısırlıoğlu’nun galibiyetiyle sonuçlanmasının ardından bir değerlendirmede bulunan CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan, “Önseçimin kattığı ivme ile Bolu Belediye Başkanlığı’nı da alacağız” dedi.

CHP Milletvekili Tanju Özcan, “Başından itibaren Bolu'daki adayın belirlenmesi sürecinde üyelerimizin söz sahibi olması gerektiğini savunuyordum. Bu temayülün gerçekleştirilmesi için uğraşıyordum. Sonucunda genel merkezimiz bunu kabul etti ve Bolu'da dün gerçekten bir demokrasi şöleni yaşandı. Parti üyeleri doğrudan sandığa giderek adayın belirlenmesi noktasında tercihlerini belirttiler. Gazeteci arkadaşlarımız da izledi, sadece parti üyeleri değil, Bolulu vatandaşlarımız da seçime ilgi gösterdi. Resmi seçim gibiydi. Herkesin örnek alması gereken bir seçim yaşandı. Bunun sonucunda da bir arkadaşımız ipi göğüsledi. Yüksek de bir oy aldı. Benim için sonuçtan çok bu temayülün gerçekleşmesi önemliydi” diye konuştu.

Özcan, “Bundan sonraki hedef Bolu Belediyesi'ni kazanmak. Temayülde kazanan sadece Cumhuriyet Halk Partisi olmuştur. 30 Mart'ta kazanan yine Cumhuriyet Halk Partisi olacaktır. Önseçim sonucunu kutlamak çok anlamsız olur. Üzülmek de anlamsız. Biz asıl kutlamayı 30 Mart'ta hep birlikte bu sürece katkı sunan tüm aday adaylarımızla gerçekleştireceğiz. Ben şimdiden adayımızın yaşanan temayül yoklamasının Bolu'muza ve partimize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Başarı getirmesini temenni ediyorum. Biz bir ön seçim gerçekleştirdik. Bunun sonucunda 34 yıl aradan sonra milletvekili çıkarttık. 30 Mart'ta Bolu belediye başkanlığını da alacağız” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48