Bilecik’te Oğullarını Ziyarete Gelen Ailenin Otomobili Çalındı

Bilecik’te vatani görevini yapmakta olan oğullarını ziyarete gelen ailenin çalınan otomobili İstanbul’da bulundu.Emniyet'ten alınan bilgiye göre, “Vatani görevini Bilecik’te yapmakta olan oğullarını ziyarete gelen ailenin otomobili çalındı....

Bilecik’te Oğullarını Ziyarete Gelen Ailenin Otomobili Çalındı
Bilecik’te vatani görevini yapmakta olan oğullarını ziyarete gelen ailenin çalınan otomobili İstanbul’da bulundu.

Emniyet'ten alınan bilgiye göre, “Vatani görevini Bilecik’te yapmakta olan oğullarını ziyarete gelen ailenin otomobili çalındı. Sabah saatlerinde otomobillerinin çalındığını öğrenen aile, Bilecik İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü'ne geldi. Çalındığı iddia edilen 74 AV 525 plakalı otomobili arama çalışmaları başlatan ekipler, işyerleri ve MOBESE kamera görüntülerinden şüpheli şahıs tespit etti. Daha sonra başlatılan çalışma sonucunda yakalanan şüpheli, çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Emniyet Müdürlüğü tarafından otomobilin gitmesi muhtemel adresler üzerinden arama çalışması başlatıldı. İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü’nde görevli ekiplerce, Üsküdar ilçesinde otomobil terk edilmiş vaziyette bulunduktan sonra sahibine teslim edildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48