Öğrencilerden Tenis Filesine İlginç Çözüm

Bartın’da Belediyeye ait tenis kortunda yırtık ve sarkık olan tenis filesine Bartın Üniversitesi öğrencilerinin bulduğu ilginç çözüm görenleri şaşırttı.Bartın Yalı Sevgi Parkında bulunan tenis kortunun sarkık ve yırtık olan tenis...

Öğrencilerden Tenis Filesine İlginç Çözüm
Bartın’da Belediyeye ait tenis kortunda yırtık ve sarkık olan tenis filesine Bartın Üniversitesi öğrencilerinin bulduğu ilginç çözüm görenleri şaşırttı.

Bartın Yalı Sevgi Parkında bulunan tenis kortunun sarkık ve yırtık olan tenis sahasındaki fileyi ırmak kenarından buldukları ağaç dallarıyla destekleyen Bartın Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYO) öğrencileri yetkililere sitemde bulundular. BESYO öğrencilerinden Eyüp Batuk, tenis oynamak için geldikleri tenis kortunda fileyi yırtık ve sökülmüş vaziyette kenara atılmış halde bulduklarını söyledi. Bunun üzerine fileyi bağlamaya çalıştıklarını ama başarılı olamadıklarını belirten Batuk, ırmak kenarından bulduğu iki ağaç dalını destek yaparak fileye çözüm bulmaya çalıştıklarını ifade etti. BESYO Öğrencilerinden Tufan Dağlı ise tenis kortunda futbol oynandığını belirterek filenin bu hale gelmesine tepki gösterdi. Yetkililerden tenis kortundaki fileye çözüm bulunmasını isteyen öğrenciler filenin bir an evvel yenilenmesini istiyoruz dediler. Ağaç dallarıyla destekledikleri file ile tenis oynamaya devam eden üniversite öğrencilerinin bulduğu ilginç çözüm çevredekiler tarafından da şaşkınlıkla izlendi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48