Milletvekili Tunç İl Genel Meclisini Ziyaret Etti

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, İl Genel Meclisi BaŞkanı Ali Kartal ve İl Genel Meclisi Üyelerini ziyaret ederek, İl Genel Meclisinin çalışmaları hakkında görüş alışverişinde bulundu.Milletvekili Tunç, İl Genel Meclisi üyeleriyle...

Milletvekili Tunç İl Genel Meclisini Ziyaret Etti
AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, İl Genel Meclisi BaŞkanı Ali Kartal ve İl Genel Meclisi Üyelerini ziyaret ederek, İl Genel Meclisinin çalışmaları hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Milletvekili Tunç, İl Genel Meclisi üyeleriyle gerçekleştirdiği sohbette, Bartın il genelinde gerçekleştirilen başta eğitim olmak üzere İl Özel İdaresinin görev alanına giren konularda önemli yatırımlar gerçekleştirildiğini belirterek, İl Genel Meclisi Başkan ve üyelerine teşekkür etti. KÖYDES projesi ile birlikte köy yollarına büyük yatırımlar yaptıklarını belirten Milletvekili Tunç, “Tunç: “Bartın’a 140 milyon lira tutarında köy yolu ve içme suyu yatırımı yaptık. Köylerimize KÖYDES projesinden 85 milyon lira, Özel İdare bütçesinden 51 milyon lira, İller Bankasından 4 milyon lira olmak üzere toplam 140 milyon lira tutarında yol ve içme suyu yatırım gerçekleştirdik. Köylerimizin daha yaşanılabilir hale gelmesi için büyük gayret göstermeye devam edeceğiz. Yapacağımız çalışmalarla kötü, bozuk yolu olan köyümüz kalmayacak” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER