Toç-bir-sen Genel Merkezinden Balıkesir Orman Bölge Müdürüne Ziyaret

Memur sen’e bağlı Toç-Bir-Sen (Tarım Orman Çalışanları Birliği) Sendikası Genel Merkezi’nden Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan yardımcısı Sabri Kızılkaya ve Basın ve iletişim sorumlusu Genel Başkan yardımcısı Şahin Değirmen, Balıkesir...

Toç-bir-sen Genel Merkezinden Balıkesir Orman Bölge Müdürüne Ziyaret
Memur sen’e bağlı Toç-Bir-Sen (Tarım Orman Çalışanları Birliği) Sendikası Genel Merkezi’nden Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan yardımcısı Sabri Kızılkaya ve Basın ve iletişim sorumlusu Genel Başkan yardımcısı Şahin Değirmen, Balıkesir Toç Bir Sen şube Başkanlığından Başkan Mehmet Bala ile Başkan yardımcısı Mustafa Koç Orman Bölge Müdürü Hüseyin Yalçını makamında ziyaret ettiler. Kurak ve rüzgarlı geçen yangın sezonunda göstermiş oldukları yoğun ve başarılı çalışmalardan dolayı Orman Bölge Müdürü Hüseyin Yalçın ve personelini tebrik eden Toç Bir Sen yetkilileri ayrıca yangın sezonunda çalışan tüm personelin mesailerinin düzeldiğini belirtti. Balıkesir Orman Bölge Müdürü Hüseyin Yalçın ise Toç Bir Sen yetkililerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Yangın sezonu boyunca tüm personelimiz özverili bir şekilde zaman mefrumu gözetmeden çalıştılar. Çıkan büyük yada küçük yangınlara en kısa zamanda ulaşarak müdahale ettik” diyerek çalışan personeline de teşekkür etti.

Yalçın ayrıca vatandaşların Alo 177 hattını arayarak yangın ihbarlarında bulunduğunu da belirterek, bunun yangına erken müdahalede çok önemli etken olduğunu vurguladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48