Edremit'te Hastalara Sağlıkta 90 Gün Ziyareti

Kamu Hastaneleri Kurumu'nun "90 Gün Projesi" kapsamında, Edremit Devlet Hastanesi yöneticileri, taburcu olan hastaları ziyaret etmesi hastaları memnun ediyor.Edremit Devlet Hastanesi Yöneticisi Dr. M. Atahan Acar, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü...

Edremit'te Hastalara Sağlıkta 90 Gün Ziyareti
Kamu Hastaneleri Kurumu'nun "90 Gün Projesi" kapsamında, Edremit Devlet Hastanesi yöneticileri, taburcu olan hastaları ziyaret etmesi hastaları memnun ediyor.

Edremit Devlet Hastanesi Yöneticisi Dr. M. Atahan Acar, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Şeniz Azkara, Müdür Yardımcısı Reyhan Türker, Hastane Müdürü Mithat Çelikyay, Sosyal Hizmetler Uzmanı Tuncay Özdelen, hastaneden taburcu olan Hüseyin Ulaş, Rahmi Aydoğan’ı evinde ziyaret etti.

Yetkililer, taburcu olan hastalara, hastanede kaldıkları süre içinde memnun oldukları durumlar ve sıkıntı yaşadıkları sorunları görüşerek ihtiyaçlarını soruyor.

Tüm Türkiye ile birlikte Edremit Devlet Hastanesinde de start alan 'Hedeflerle yönetim ilkesine' dayanan bir yönetim çalışması olan 90 gün projesi kapsamında, her hafta bir hasta ziyaret ediliyor.

Emekli emniyet görevlisi olan Rahmi Aydoğan, “Yetkililer, geldiğinde büyük şaşkınlık yaşadım. Sağlıkta gerçekten devrim olacak çalışmalar yapılıyor. Allah kimseyi hasta etmesin. Onlarsızda bırakmasın. Ancak Edremit Devlet Hastanesi sağlık hizmetinde parmakla gösterilecek çalışmalara imza atıyor” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48