Balya Belediyesine Genç Aday

Balıkesir'in Balya ilçesinde, ilçenin tanınmış esnaflarından olan genç girişimci Şaban Özel AK Parti'den Belediye Başkanılığına aday adayı olduğunu açıkladı.30 Mart 2014 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde Balıkesir ve ilçelerinde...

Balya Belediyesine Genç Aday
Balıkesir'in Balya ilçesinde, ilçenin tanınmış esnaflarından olan genç girişimci Şaban Özel AK Parti'den Belediye Başkanılığına aday adayı olduğunu açıkladı.

30 Mart 2014 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde Balıkesir ve ilçelerinde belediye başkanlıkları için aday adayları kendini göstermeye başladı. Bunlardan biri Balıkesir'in en küçük ve gelişmemiş ancak gelişmeye muhtaç olan Balya ilçesinde kendini gösteriyor. Şu ana kadar 10'a yakın ismin AK Parti'den başkanlık için aday adaylığı konuşulduğu Balya'da en genç isim olarak Şaban Özel dikkat çekiyor. Aynı zamanda AK Parti Balya İlçe Teşkilatında ilçe sekreterliği görevini de yürüten Şaban Özel, "Bir Balyalı olarak ilçemizin sorunlarına yakından vakıfım. Hizmet imkanı ve fırsatı verildiği takdirde Balya'ya köylerimizle birlikte en iyi şekilde hizmet vermeyi istiyoruz. Ekibimiz ile beraber bu hizmete hazırız ve talibiz. Kırsalda vatandaşlarımızın teveccühü de bize bu cesareti vermiştir. İnşallah hayırlısı olur" diye konuştu.

Öte yandan AK Parti Balya Belediye Başkan Aday Adaylığını açıklayan Şaban Özel, aday olup seçilmesi halinde önceliklerinin ilçedeki alt yapıyı yenileyerek Balyalıların başta en sorunlarından olan su kesintisi gibi günlük yaşamlarını olumsuz etkileyen faktörlerden kurtarmak olduğunu, Balya ile ilgili çok daha çarpıcı projelerinin bulunduğunu söyledi. Şaban Özel, AK Parti Balya İlçe Başkanlığına resmi müracaatını bu hafta içinde yapacağını bildirdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48