Aysel Namlı, Ayvalık’ta Gazetecilerle Buluştu

Balıkesir’in Ayvalık ilçesinin kültür ve sanat alanında gelişmesi yönündeki çabaları Aysel Namlı, gerçekleştirdiği faaliyetlere destek veren ilçedeki gazetecilerle buluştu.Aysel Namlı’nın; Ayvalık’ın dünya literatürüne girmiş...

Aysel Namlı, Ayvalık’ta Gazetecilerle Buluştu
Balıkesir’in Ayvalık ilçesinin kültür ve sanat alanında gelişmesi yönündeki çabaları Aysel Namlı, gerçekleştirdiği faaliyetlere destek veren ilçedeki gazetecilerle buluştu.

Aysel Namlı’nın; Ayvalık’ın dünya literatürüne girmiş ünlü gurmesi Kamil Şiray’ın işlettiği Denizkestanesi Restoran’da verdiği yemekte; Sabah Gazetesi’nin ünlü yazarı Can Aksın, DHA’nın duayen muhabiri Tuncel Yılmaz ve ilçede faaliyet gösteren haber muhabirlerinin yanı sıra Namlı’nın yakın dostu ünlü ressam Fügen Leman ve işadamı eşi Remzi Beyoğlu, ilçede sosyal çalışmalarıyla tanınan Sevgi Jersche, Nermin Kangül, Nehir Kahraman ve Türk Sinemasının usta yönetmenlerinden Zafer Par gibi isimler hazır bulundu.

Ayvalık İlçe Emniyet Müdürlüğü ile Ayvalık Belediyesi’nin ortaklaşa düzenledikleri ‘Motosiklet Kazalarına ve Can Kayıplarına Son’ adlı kampanya kapsamında kendisine destek veren yakın dostlarıyla Ayvalık Belediye Başkanı Hasan Bülent Türközen’in danışmanlarının da bulunduğu yemekte konuşan Aysel Namlı, Ayvalık için yaptığı çalışmalarda kendisini bir an için yalnız bırakmayan yakın dostlarıyla, bölgede yayın yapan medya kuruluşlarının temsilcilerine her daim yanında oldukları için teşekkür etti. Yakın dostları Beran Moley ve Gülsün Kamu’yu da teşekkür konuşmasında unutmayan Namlı, ilçe halkının yanında olacak her türlü sosyal çalışmayı geçmişte olduğu gibi aynı tempo ve kararlılıkla sürdüreceğinin mesajlarını vererek, yakında yeni projelerini de hayata geçireceğini kaydetti.

Ayvalık halkı için yaptığı gönüllü çalışmalarını, 46 yıllık eşi ünlü film yapımcısı Güner Namlı’nın her daim destekleri gerçekleştirdiğine işaret eden Aysel Namlı, eşine de sonsuz şükranlarını sunmayı ihmal etmedi. Yemekte; ünlü gurme Kamil Şiray’ın birbirinden leziz deniz ürünleri menüsü davetliler tarafından büyük bir iştahla yenirken, geceye ünlü yazar Can Aksın’ın tatlı sohbeti renk verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER