Nazkent-4 Toplu Konutların Kuraları Çekildi

Nazilli Belediyesi tarafından yapılan NAZKENT-4 toplu konutların kuraları Nazilli Belediyesi Meclis salonunda noter huzurunda çekildi. 32 vatandaş kura çekerek ev sahibi olmanın sevincini yaşadı.NAZKENT evlerinde imkanlar ölçüsünde çalışmalar...

Nazkent-4 Toplu Konutların Kuraları Çekildi
Nazilli Belediyesi tarafından yapılan NAZKENT-4 toplu konutların kuraları Nazilli Belediyesi Meclis salonunda noter huzurunda çekildi. 32 vatandaş kura çekerek ev sahibi olmanın sevincini yaşadı.

NAZKENT evlerinde imkanlar ölçüsünde çalışmalar yapılacağını ifade eden Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık; “Nazilli Belediyesi olarak özellikle dar gelirli vatandaşlarımızı Nazilli’de geliştirdiğimiz Nazkent projelerimiz ile ev sahibi yapmak için uğraş veriyoruz. Bilindiği gibi daha önce Nazkent-1 projesinde 64 ve Nazkent-2 projesin de de 162 ailemizi ev sahibi yaptık. Nazkent-3 projemiz Güzelköy bölgesinde yapılacak. Şu anda ertelendi ve proje çalışmaları devam ediyor. Bu günde Aşağı Nazilli yeni sanayi bölgesinde Nazkent-4 projemizin 32 dairemizin kuralarını çekiyoruz. Bu dairelerimiz de 3+1 olarak 98 metrekare ve 2 bloktan oluşacak. İmkanlarımız ölçüsünde projelerimizi sürdüreceğiz. Biz vatandaşlarımıza ne söz verdiysek hepsini de yerine getirmeye çalışıyoruz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48