Mhp Lideri Bahçeli, Aydın’daki 7 Adayını Açıkladı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanlığı ve kesinleşen 6 ilçe belediye başkan adayını açıkladı.MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, MHP Mahalli İdareler Genel Seçimi Aday Takdim Toplantısı'nda 9 büyükşehir,...

Mhp Lideri Bahçeli, Aydın’daki 7 Adayını Açıkladı
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanlığı ve kesinleşen 6 ilçe belediye başkan adayını açıkladı.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, MHP Mahalli İdareler Genel Seçimi Aday Takdim Toplantısı'nda 9 büyükşehir, 12 il, 187 ilçe ve 44 belde belediyesi başkan adaylarını tanıttı. TBMM İdare Amiri ve MHP Aydın Milletvekili Ali Uzunırmak’ın Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak ilan eden MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Aydın’da kesinleşen 6 ilçe belediye başkanı adayını da kamuoyuna tanıttı.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Aydın için açıkladığı belediye başkan adaylarının isimleri şu şekilde oluştu: Aydın - TBMM İdare Amiri ve MHP Aydın Milletvekili Ali Uzunırmak, Nazilli-Haluk Alıcık, Buharkent-Yusuf Vural, Germencik- Ümmet Akın, Karacasu-Mehmet Başalan, Karpuzlu-Tuğrul Ozan ve Yenipazar-Ebubekir Karakaş.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48