Kuşadası Emniyetine 5 Yeni Araç

Kuşadası Emniyet Müdürlüğü’ne dernek tarafından 5 yeni araç takviyesi yapıldı. Kuşadası Güçlendirme ve Dostluk Derneği’nin Emniyet Müdürlüğüne bağışladığı beş yeni araç için tören düzenlendi.Kuşadası Emniyet müdürlüğü...

Kuşadası Emniyetine 5 Yeni Araç
Kuşadası Emniyet Müdürlüğü’ne dernek tarafından 5 yeni araç takviyesi yapıldı. Kuşadası Güçlendirme ve Dostluk Derneği’nin Emniyet Müdürlüğüne bağışladığı beş yeni araç için tören düzenlendi.

Kuşadası Emniyet müdürlüğü önünde düzenlenen teslim törenine Kuşadası Kaymakamı Muammer Aksoy, Emniyet Müdürü Mustafa Topal, Dernek başkanı Selim Eren ile turizmciler katıldı. Her yıl yüz binlerce turistin ziyaret ettiği Kuşadası’nda, polis hizmetlerinin Avrupa Birliği standartlarında olması için katkıda bulunduklarını söyleyen Kuşadası Güçlendirme ve Dostluk Derneği başkanı Selim Eren, “1986 yılından bu yana dernek olarak Emniyet Müdürlüğümüze katkılarımızı sürdürdük. Kuşadası’na layık hizmet için dernek yardımlaşma fonumuzdan beş yeni araç aldık” dedi.

Kuşadası Kaymakamı Muammer Aksoy’da vatandaşa hizmet veren birimlerin her fırsatta hizmet kalitesini yükseltmesi, beklentileri karşılaması gerektiğini belirterek, “Bize düşen her geçen gün daha iyi hizmet vermek, daha iyi olmaktır. Emniyet Müdürlüğümüzün hizmetlerinde kullanılan devlet olanaklarına beş yeni aracın kattıkları için dernek üye ve yöneticileri teşekkür ederim. Emniyet binamız yetersiz. Bundan sonraki hedefimiz emniyet binası. Yılbaşından sonra yeni bir bina için harekete geçeceğiz” dedi.

Emniyet müdürlüğüne bağışlanan Connect araçlar Avrupa Standartlarında döşendi. Arkası çelik kafesle kapatılan ve iki kişi alabilen araçların tanesi yaklaşık 35 bin liraya mal oldu. Araçların üçü resmi, ikisi sivil ekiplerce kullanılacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48