Kuşadası Belediyesi 10 Bin Türk Bayrağı Dağıttı

Kuşadası’nda 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı hazırlıkları devam ederken, Kuşadası Belediyesi tarafından çarşı esnafına ve vatandaşlara 10 bin adet Türk bayrağı ve 90. yılında Cumhuriyet kitapçığı dağıtıldı.Cumhuriyetin 90. kuruluş...

Kuşadası Belediyesi 10 Bin Türk Bayrağı Dağıttı
Kuşadası’nda 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı hazırlıkları devam ederken, Kuşadası Belediyesi tarafından çarşı esnafına ve vatandaşlara 10 bin adet Türk bayrağı ve 90. yılında Cumhuriyet kitapçığı dağıtıldı.

Cumhuriyetin 90. kuruluş yılı kutlamaları nedeniyle Kuşadası’nın ana arterlerini oluşturan sahil bandındaki Atatürk Bulvarı, İnönü Bulvarı ve Adnan Menderes Bulvarı’nı dev Türk bayraklarıyla donatan Kuşadası Belediyesi tarafından, şehir merkezindeki esnaf ile birlikte evlere 10 bin adet bez Türk bayrağı ile 90. yılında Cumhuriyet kitapçığı dağıtıldı. Kuşadası Belediye Başkanı M. Esat Altungün, “Cumhuriyet Bayramı hediyesi olarak dağıtılan bayraklar, işyerlerine ve evlere asılınca ortaya çok güzel görüntüler çıktı. Kuşadası adeta gelinlik bir kız gibi süslendi. Tüm hemşerilerimi ve tatilcilerimizi 29 Ekim günü Cumhuriyet’in 90. yıl kutlamalarına, Cumhuriyet Yürüyüşüne ve Cumhuriyet Şölenine davet ediyorum“ dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48