İşkur Müdürü Didim’de Kursiyerleri Yerinde İnceledi

Aydın Çalışma ve İşkur İl Müdürlüğü’nün Didim Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğü işbirliği ile açmış olduğu PVC Doğramacı kursunda sona yaklaşılırken, Söke İşkur Müdürü kurs çalışmalarını yerinde inceledi.Aydın Çalışma...

İşkur Müdürü Didim’de Kursiyerleri Yerinde İnceledi
Aydın Çalışma ve İşkur İl Müdürlüğü’nün Didim Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğü işbirliği ile açmış olduğu PVC Doğramacı kursunda sona yaklaşılırken, Söke İşkur Müdürü kurs çalışmalarını yerinde inceledi.

Aydın Çalışma ve İşkur İl Müdürlüğü´nün Didim Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğü işbirliğiyle UMEM becri 10 kapsamında açılan ve 10 kursiyerin devam ettiği PVC Doğramacı kursunda sona yaklaşıldı. MEM Beceri´10 kapsamında açılan kursun aylık denetimi için işyerlerini ziyaret eden Söke İşkur Şube Müdürü Yusuf Kıvrak eğitimdeki verimden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Kıvrak “Talep olması halinde bu kursların değişik alanlarda da açılarak hem işyerlerinin ihtiyaç duyduğu kalifiye eleman ihtiyacı karşılanacak hem de iş bekleyen işsiz gençler bu yöntemle istihdam edilecektir” dedi.

Kursun, 4 Ekim Cuma günü yapılacak olan teorik ve pratik sınavın ardından tamamlanacağı ve başarılı olan kursiyerlere staj eğitimine işyerlerinde başlama fırsatı bulacakları bildirilirken Kursiyerlerin işyerlerindeki 1 aylık staj eğitiminden sonra başarılı olanların tamamı işe yerleştirileceği bildirildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48