Güngör; “istediğimiz Noktada Değiliz”

Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup takımlarından Nazilli Belediuyespor’un teknik direktörü Taşkın Güngör, takımının henüz istediği noktada olmadığını söyledi.İstanbul Güngörenspor karşılaşmasını kazandıkları için mutlu olduklarını...

Güngör; “istediğimiz Noktada Değiliz”
Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup takımlarından Nazilli Belediuyespor’un teknik direktörü Taşkın Güngör, takımının henüz istediği noktada olmadığını söyledi.

İstanbul Güngörenspor karşılaşmasını kazandıkları için mutlu olduklarını ifade eden Güngör, “Karşılaşmaya iyi ve prese dayalı olarak başladık. İlk 30 dakikada istediklerimizi yapmayı başardık ve golü bulduk. Bu dakikadan sonra Türk futbolunun kanayan yarası olan galibiyeti koruma duygusu ile geri çekildik ve kontrollü oynadık. Galip gelmek bizim için önemliydi. Bunu da aldığımız için mutluyuz”dedi.

Sakatların çokluğunun kendileri için dezavantaj olduğuna dikkat çeken Güngör, “Fiziksel anlamda henüz hazır değiliz. İyi sonuçlar aldığımız dönemde de bu eksikliklerimizi görmeliyiz. En kısa sürede fiziksel anlamda eksiklerimizi gidermek zorundayız” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER