Bayramda Sibel'ine Kavuşmak İstiyor

Aydın'n Didim ilçesinde ‘Okula gidiyorum’ diyerek evden çıkan 16 yaşındaki lise öğrencisi Sibel Söğüt’ten 4 gündür haber alınamıyor. Anne Ayşe Sığırcı, “Bayrama sevinçle girelim. Ne olur dön” diyerek kızına seslendi.Didim...

Bayramda Sibel'ine Kavuşmak İstiyor
Aydın'n Didim ilçesinde ‘Okula gidiyorum’ diyerek evden çıkan 16 yaşındaki lise öğrencisi Sibel Söğüt’ten 4 gündür haber alınamıyor. Anne Ayşe Sığırcı, “Bayrama sevinçle girelim. Ne olur dön” diyerek kızına seslendi.

Didim Fevzi Paşa Mahallesinde bulunan Uslu Sitesinde oturan ve Didim Kız Teknik Meslek Lisesi Çocuk Gelişimi bölümü öğrencisi 16 yaşındaki Sibel Söğüt’ten ailesi 4 gündür haber alamıyor. Anne ve babası ayrı olan ve bir erkek kardeşi bulunan 16 yaşındaki Sibel, 7 Ekim Pazartesi günü ‘okula gidiyorum.’diyerek evden çıktı. Sabah saatlerinde evden çıkan Sibel’in ‘O gün’ okula gitmediği öğrenilirken akşam saatlerinde Sibel’in evine dönmemesi üzerine ailesi Sibel’i aramaya başladı. Sibel’in mahalleden ve okuldan arkadaşlarıyla irtibata geçen aile, kızının yerini bulamaması üzerine kızının kayıp olduğuna dair Didim İlçe Emniyet Müdürlüğüne başvuruda bulundu. Aradan geçen 4 günlük sürede Sibel’den herhangi bir haber gelmemesi aileyi perişan ederken Anne Ayşe Sığırcı ve Baba Orhan Söğüt her yerde kızını aramaya başladı.

Kızının evden okul üniformasıyla çıktığını ve yanına da para alarak evden çıktığını öğrendiklerini belirten Anne Ayşe Sığırcı kızının bulunması gözyaşları içerisinde anlattı. Sığırcı kızına ‘ev dön’ çağrısında bulunurken, daha önce kızının bu tür bir girişimde bulunmadığını da dile getirdi.

Yaklaşan Kurban Bayramını acı içerisinde girmek istemediklerini dile getiren Acılı Anne “Bayram yaklaşıyor buruk girmeyelim bayrama sevinçle girelim ne olur dön” sözleriyle seslendi.

16 yaşındaki Sibel Söğüt’ü görenlerin insanlık namına 0 544 842 37 68, 0 554 588 20 60 yada 0 531 965 79 81 no’lu telefonlara haber vermesi yada Polis yada Jandarma’ya bilgi verilmesi istendi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER