Ayto’nun Desteklediği Üyesi Türkiye 3.’ Sü Oldu

Kocaeli’nde düzenlenen Türkiye Vücut Geliştirme Federasyonu Milli Takım Seçmeleri Türkiye Şampiyonası’nda 90 kg’da Türkiye 3’üncüsü olan Hasan Erdoğan, AYTO Başkanı Hakan Ülken’e desteklerinden dolayı teşekkür ziyaretinde bulunarak...

Ayto’nun Desteklediği Üyesi Türkiye 3.’ Sü Oldu
Kocaeli’nde düzenlenen Türkiye Vücut Geliştirme Federasyonu Milli Takım Seçmeleri Türkiye Şampiyonası’nda 90 kg’da Türkiye 3’üncüsü olan Hasan Erdoğan, AYTO Başkanı Hakan Ülken’e desteklerinden dolayı teşekkür ziyaretinde bulunarak şampiyonluk kupasını takdim etti.

Ziyarette konuşan Türkiye 3üncüsü Hasan Erdoğan, “Aydın’a Türkiye 3.lüğünü alarak döndüğüm için çok mutlu oldum. Bu mutluluğumu da sizinle paylaşmak istedim. Bana verdiğiniz desteklerden dolayı çok teşekkür ediyorum. Bundan sonra düzenlenecek olan Dünya şampiyonlarında ülkemizi temsil etmekten onur duyacağım” dedi.

Aydın Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Ülken ise “Odamız üyelerinden Form Spor Salonu’nun sahibi Hasan Erdoğan’ı başarısından dolayı kutluyorum. Temennim, bundan sonra ülkemizi temsilen katıldığı yarışmalarda dünya dereceleri ile Aydın’a dönmesi. Biz de bundan sonrası için desteklerimizi sürdüreceğiz” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER