Aydınlı Eczacılardan Vali Ayyıldız’a Hayırlı Olsun Ziyareti

21.Bölge Aydın Eczacı Odası Başkanı Ecz. Salih Kozalı ve Yönetim Kurulu üyeleri, Aydın’da kısa süre önce göreve başlayan Vali Erol Ayyıldız'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.21.Bölge Aydın Eczacı Odası Başkanı Ecz. Salih Kozalı...

Aydınlı Eczacılardan Vali Ayyıldız’a Hayırlı Olsun Ziyareti
21.Bölge Aydın Eczacı Odası Başkanı Ecz. Salih Kozalı ve Yönetim Kurulu üyeleri, Aydın’da kısa süre önce göreve başlayan Vali Erol Ayyıldız'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

21.Bölge Aydın Eczacı Odası Başkanı Ecz. Salih Kozalı ve Yönetim Kurulu üyeleri, Vali Erol Ayyıldız’ı makamında ziyaret etti. Ziyarete 21.Bölge Aydın Eczacı Odası Başkanı Ecz. Salih Kozalı’nın yanı sıra Aydın Eczacı Odası 2. Başkanı Ecz. İzzet Ülgen, Aydın Eczacı Odası Genel Sekreteri Ecz. Sefa Karaarslan ve Aydın Eczacı Odası Yönetim Kurulu üyeleri katıldı.

Aydın’da kısa süre önce göreve başlayan Vali Ayyıldız’a yeni görevinde başarılar diyen Aydın Eczacı Odası Başkanı Salih Kozalı, Vali Ayyıldız’a Aydın Eczacı Odası’nda geçtiğimiz günlerde yapılan olağan genel kurulda güven tazeleyen yönetim kurulu üyelerini tanıttı. Aydın Eczacı Odası yönetimi olarak seçimlerin ardından ilk ziyaretlerini Vali Ayyıldız’a yaptıklarını açıklayan Kozalı, Aydın’a yeni atanan Vali Ayyıldız'a görevinde başarılar diledi.

Aydın Eczacı Odası yönetiminin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade eden Vali Erol Ayyıldız da, “Daha önce olduğu gibi Aydın 'da da sivil toplum kuruluşları ve meslek odaları ile yakın işbirliği ve diyalogu devam ettireceğim. Bu yüzden ziyaretinizi önemsiyorum. Hep birlikte güzel hizmetler vereceğiz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48