Tekirdağ’da Yağ Fabrikasında Yangın Çıktı

Tekirdağ’ın Muratlı ilçesinde bir yağ fabrikasında soğutma fanlarının ısınması nedeniyle yangın çıktı. Fabrika personeli ve itfaiye ekiplerinin müdahale ettiği yangın büyümeden kontrol altına alındı.Edinilen bilgiye göre Avrupa’nın...

Tekirdağ’da Yağ Fabrikasında Yangın Çıktı
Tekirdağ’ın Muratlı ilçesinde bir yağ fabrikasında soğutma fanlarının ısınması nedeniyle yangın çıktı. Fabrika personeli ve itfaiye ekiplerinin müdahale ettiği yangın büyümeden kontrol altına alındı.

Edinilen bilgiye göre Avrupa’nın ve Türkiye’nin en büyük yağ fabrikası olan Tekirdağ’ın Muratlı ilçesindeki Orkide Yağ Fabrikası’nda gece saatlerinde yangın çıktı. Soğutma fanlarının ısınması nedeniyle fabrika alev aldı. Yangına ilk olarak fabrikanın itfaiye personeli müdahale etti. Yangının yayılması üzerine Muratlı Belediyesi itfaiye ekipleri 2 araçla yangına kontrol altına aldı. Fanlardan çıkan yangın kısa sürede büyümeden söndürüldü.

2 saatlik çalışmanın ardından yangının çıktığı yerde soğutma çalışması yapan itfaiye ekipleri, fabrikadan ayrıldı. Yangınla ilgili soruşturma başlatıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48