Tacizci Emlakçı Gözaltına Alındı

İzmit’te, adı birçok taciz ve tecavüz iddiasıyla anılıp gözaltına alınan ve yargılandığı bir davada 10 yıl 10 ay hapis cezasına çarptırılan emlakçı Gencay K., yine taciz iddiasıyla gözaltına alındı.İzmit’te emlakçılık yapan...

Tacizci Emlakçı Gözaltına Alındı
İzmit’te, adı birçok taciz ve tecavüz iddiasıyla anılıp gözaltına alınan ve yargılandığı bir davada 10 yıl 10 ay hapis cezasına çarptırılan emlakçı Gencay K., yine taciz iddiasıyla gözaltına alındı.

İzmit’te emlakçılık yapan ve adı taciz ile tecavüz haberleri ile anılan Gencay K., gözaltına alındı. Alınan bilgiye göre gazetelere verdiği iş ilanlarını görerek iş başvurusu yapan bayanlara tacizde bulunup tecavüze kalkıştığı iddiasıyla birçok kez gözaltına alınan, hatta tecavüz iddiasıyla önce tutuklu sonra tutuksuz yargılandığı mahkemece 10 ay 10 gün hapis cezasına çarptırılan Gencay K., yine taciz iddiasıyla gözaltına alındı. Temyizde bekleyen dosyasına rağmen Asayiş Şube Müdürlüğü’ne yapılan bir şikayet üzerine taciz iddiasıyla gözaltına alınan Gencay K. ile ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Şahsın işlemlerin ardından adliyeye sevk edilmesi bekleniyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48