Mahalle Muhtarı Kalbine Yenildi

Kocaeli'nin Derince ilçesinde, yirmi senedir muhtarlık görevini yürüten Mehmet Özdemir, evinde geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitirdi.Derince’de, geniş bir kesim tarafından tanınan ve 4 dönem Yenikent Mahalle Muhtarlığı görevini...

Mahalle Muhtarı Kalbine Yenildi
Kocaeli'nin Derince ilçesinde, yirmi senedir muhtarlık görevini yürüten Mehmet Özdemir, evinde geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitirdi.

Derince’de, geniş bir kesim tarafından tanınan ve 4 dönem Yenikent Mahalle Muhtarlığı görevini yürüten Mehmet Özdemir (65), evinde geçirdiği kalp krizi sonucu öldü. Önceki akşam Derince Zübeyde Hanım Kültür Merkezi’nde Belediye Başkanı Aziz Alemdar’ın toplantısına katıldıktan sonra evine gelen Özdemir, elini yüzünü yıkadıktan sonra bir anda fenalaşarak yere yığıldı. Yakınlarının haber vermesi üzerine eve çağırılan sağlık ekipleri Özdemir’in geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitirdiğini belirledi. Mehmet Özdemir’in geçen haziran ayında iki kez kalp krizi geçirdiği ve anjiyo olduğu öğrenildi. Bir dönem CHP’den Derince Belediye Başkanlığı’na adaylığını koyan evli ve 2 çocuk babası Mehmet Özdemir’in cenazesi, bugün Esentepe Cemevi’nden alınarak Kent Mezarlığı’nda toprağa verildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER