Kaza Yapan Tır Sürücüsü Araçta Sıkıştı

Bilecik’te direksiyon hakimiyetini kaybeden TIR, bir fabrika binasına girdi. Kazada araç içerisinde sıkışan sürücü, İl Acil Durum ve Afet ekipleri tarafından kurtarıldı.Bilecik – Vezirhan yolunun Bilecik 2. Organize Sanayi Bölgesi önünde...

Kaza Yapan Tır Sürücüsü Araçta Sıkıştı
Bilecik’te direksiyon hakimiyetini kaybeden TIR, bir fabrika binasına girdi. Kazada araç içerisinde sıkışan sürücü, İl Acil Durum ve Afet ekipleri tarafından kurtarıldı.

Bilecik – Vezirhan yolunun Bilecik 2. Organize Sanayi Bölgesi önünde meydana gelen trafik kazasında; Ali Barlas (53) yönetimindeki 11 AL 196 plakalı TIR, kontrolden çıkarak, önce yan yola düştü, sonra da bir fabrika binasına çarptı.

Binanın duvarı ve beton kirişi kırılırken, sürücü Ali Barlas araçta sıkıştı. Kanlar içinde kalan sürücü acı içinde kıvranmaya başladı. Bu sırada olay yerine gelen Bilecik Acil Durum ve Afet Ekipleri, hidrolik makaslarla sıkışan yerleri kesti ve 112 Acil Servis Ekibiyle birlikte yaralıyı kurtardı.

Bilecik Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alınan sürücü Ali Barlas’ın vücudunun bir çok yerinde kırıklar olduğu tespit edildi.

Bir gün önce de, aynı yerde, aynı saatte ve aynı şekilde bir otomobil yan yola uçmuş ve 3 üniversite öğrencisi yaralanmıştı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48