Boşanmak İstemeyen Eş Dehşet Saçtı

Antalya'nın Alanya ilçesinden bir kişi, kendisinden ayrılmak isteyen karısını bulunduğu araçtan indirerek kaçırırken, bir kişiyi de silahla vurarak yaraladı.Alınan bilgiye göre, Mahmutlar beldesinde, çalıştığı otelden servis minibüsü...

Boşanmak İstemeyen Eş Dehşet Saçtı
Antalya'nın Alanya ilçesinden bir kişi, kendisinden ayrılmak isteyen karısını bulunduğu araçtan indirerek kaçırırken, bir kişiyi de silahla vurarak yaraladı.

Alınan bilgiye göre, Mahmutlar beldesinde, çalıştığı otelden servis minibüsü ile evine dönen Rus asıllı Türk vatandaşı Oxana E'nin içerisinde bulunduğu araç, E'nin boşanma aşamasında olduğu eşi E.E. tarafından önü kesilerek durduruldu. E.E., kendisinden ayrılmak isteyen Oxana E'yi zorla araçtan indirdi. Bu sırada serviste bulunan otel çalışanlarından A.E. (43) ise, Oxana E'nin eşine engel olmak istedi. Talihsiz işçi Oxana E'nin eşi tarafından silahla vurularak yaralandı. Eşini kaçıran E.E, kendisine ait lüks ciple olay yerinden kaçarken, yaralı otel çalışanı ise ambulansla kaldırıldığı Alanya Devlet Hastanesinde tedavi altına alındı. Alanya İlçe Jandarma Komutanlığı'na bağlı ekipler olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlattı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48