Bar Önünde Koruma Dehşeti

İzmir’in Alsancak semtinde kapanmak üzere olan bir bara girmek isteyen müşteri ile işyerinde çalışan koruma arasında çıkan tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü. İddialara göre kavga esnasında barda çalışan M.G.(38)’nin silahla...

Bar Önünde Koruma Dehşeti
İzmir’in Alsancak semtinde kapanmak üzere olan bir bara girmek isteyen müşteri ile işyerinde çalışan koruma arasında çıkan tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü. İddialara göre kavga esnasında barda çalışan M.G.(38)’nin silahla ateş etmesi sonucu bara girmek isteyen müşteri O.P.(25) hayatını kaybetti.

Olay dün sabah 06:00 sıralarında İzmir’in Alsancak semtinde bulunan Gazi Kadınlar Sokağı’ndaki bir bar önünde meydana geldi. Kapanmak üzere olan bir bara eğlenmek amacıyla girmek isteyen 25 yaşındaki O.P. barda koruma olarak görev yapan 38 yaşındaki M.G. tarafından engellendi. İkili arasında çıkan tartışmaya tarafların arkadaşları da dahil olunca olay büyüdü ve kavgaya dönüştü. İddialara göre kavga anında kaçmaya başlayan O.P., barın koruması M.G. tarafından boynundan vuruldu. Ağır yaralanan O.P., kaldırıldığı Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde hayatını kaybetti. Olayın ardından M.G. yakalandı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48