Akşehir’de Cinayet Zanlısına Tatbikat Yaptırıldı

Konya’nın Akşehir ilçesinde kendisini bıçaklayan şahsı silahla vurarak öldürdükten sonra Antalya’da yakalanan cinayet zanlısına olay yerinde tatbikat yaptırıldı.Edinilen bilgiye göre, 4 Haziran 2013 tarihide Selçuk Mahallesi Aziz Perkün...

Akşehir’de Cinayet Zanlısına Tatbikat Yaptırıldı
Konya’nın Akşehir ilçesinde kendisini bıçaklayan şahsı silahla vurarak öldürdükten sonra Antalya’da yakalanan cinayet zanlısına olay yerinde tatbikat yaptırıldı.

Edinilen bilgiye göre, 4 Haziran 2013 tarihide Selçuk Mahallesi Aziz Perkün Caddesi üzerinde bulunan bir kahvede kendisini bıçaklayan şahsı cadde ortasında vurarak öldüren Hasan B, olaydan sonra kaçarak izini kaybettirmişti. Polisin yaptığı çalışmanın ardından Antalya’da yakalanan cinayet zanlısı Hasan B., cezaevine gönderilmişti. Zanlı Hasan B.’ye bugün cinayeti işlediği cadde üzerinde tatbikat yaptırıldı.

OLAYIN GEÇMİŞİ

Akşehir ilçesine bağlı Selçuk Mahallesi Aziz Perkün Caddesi üzerindeki bir kahvehanede 4 Haziran 2013 tarihinde meydana gelen olayda Muammer Ü., Hasan B’yi (37) bıçakla yaralamıştı. Olaydan bir gün sonra Muammer Ü. bıçak çektiği Hasan B. tarafından tabancayla vurularak öldürülmüştü. Olayda orada tesadüfen bulunan Atife B. da yaralanmıştı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48