Adliye Önündeki Taraftarlar Arasında Gerginlik

Mahkemeye sevk edilen arkadaşlarına destek vermek için İstanbul Adalet Sarayı’nda bir araya gelen taraftar grupları arasında gerginlik çıktı. Polis taraftarları kalkanlarla adliyenin karşısındaki alana uzaklaştırdı.Üç büyük kulüp taraftarlarına...

Adliye Önündeki Taraftarlar Arasında Gerginlik
Mahkemeye sevk edilen arkadaşlarına destek vermek için İstanbul Adalet Sarayı’nda bir araya gelen taraftar grupları arasında gerginlik çıktı. Polis taraftarları kalkanlarla adliyenin karşısındaki alana uzaklaştırdı.

Üç büyük kulüp taraftarlarına yönelik gerçekleştirilen operasyonlar kapsamında mahkemeye ifade veren şüphelilerin tribün arkadaşları arasında adliye önünde gerginlik yaşandı. Gerginlik adliyenin ‘’C’’ kapısı önüne sıçrayınca emniyet güçleri taraftarları önce uyardı. Uyarıları dikkate almayarak birbirlerine sözlü ve tezahüratlı tahriklerde bulunan taraftar gruplarını polis kalkanlarla adliyenin karşısındaki alana uzaklaştırdı. Kalkanla uzaklaştırma sırasında küçük çaplı arbedelerin yaşandığı görüldü. Emniyet güçleri adliyenin karşısındaki alanda da güvenlik önlemi aldı.

Serbest kalan arkadaşlarını karşılayan taraftarlar daha sonra alandan ayrıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48