Ak Parti İstişare Toplantısı Posof İlçesinde Yapıldı

AK Parti istişare toplantısı Posof ilçesinde yapıldı. Posof Belediye düğün salonunda yapılan toplantıya çok sayıda partili katıldı.Toplantıda Ardahan, Göle ve Hanak’tan gelecekler beklenirken toplantıya katılanlara sinevizyon eşliğinde...

Ak Parti İstişare Toplantısı Posof İlçesinde Yapıldı
AK Parti istişare toplantısı Posof ilçesinde yapıldı. Posof Belediye düğün salonunda yapılan toplantıya çok sayıda partili katıldı.

Toplantıda Ardahan, Göle ve Hanak’tan gelecekler beklenirken toplantıya katılanlara sinevizyon eşliğinde sosyal medya konusunda sunum yapılarak bilgilendirme yapıldı.

Saygı duruşu ve okunan İstiklal Marşının ardından AK Parti İl Başkanı Yunus Baydar, yaklaşan mahalli seçimler konusunda yapılması gereken çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Ardahan Belediye Başkanı Faruk Köksoy yaptığı faaliyetler hakkında bilgiler vererek iktidar partisinin belediye başkanı olmanın faydaları hakkında bilgiler verdi.

Mikrofona davet edilen AK Parti Ardahan Milletvekili Prof. Orhan Atalay, hükümetin icraatları konusunda bilgiler vererek yaklaşan mahalli seçimlerin önemini belirtti.

AK Parti Posof ilçe Başkanı Erol Özer yaptığı konuşmasında çalışmalarını anlattı. AK Parti İl Genel Meclisi üyesi Bedrettin Çakıcı, yaptığı konuşmasında Posof için yaptığı çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Yerel yönetimler Ardahan Koordinatörü Bolu eski Milletvekili Yüksel Coşkun Yürek, seçimin öneminden ve insan olarak yükümlülüklerinden örnekler vererek Posof ta yüzde yetmiş oy alan bir partinin neden belediye başkanlığını kazanamadığını sordu ve yapılması gerekenler konusunda bilgiler verdi.

Göle Belediye Başkanı Sabri Muratoğlu ve Hanak Belediye Başkanı Taşdemir Çoban’da yaptıkları icraatlar konusunda bilgiler vererek iktidar partisinden belediye başkanı olmanın hizmetlerde ki verimliliklerini anlattılar.

Program toplantıya katılanların sorularına verilen cevaplarla sona erdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48