Yrd. Doç. Dr Abdullah Mutlu Ak Parti’den Aday Adayı

İnönü Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Abdullah Mutlu, Ak Parti'den Manavgat Belediye başkan adayı oldu.İnönü Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi öğretim üyesi Yrd. Doç. Dr....

Yrd. Doç. Dr Abdullah Mutlu Ak Parti’den Aday Adayı
İnönü Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Abdullah Mutlu, Ak Parti'den Manavgat Belediye başkan adayı oldu.

İnönü Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi öğretim üyesi Yrd. Doç. Dr. Abdullah Mutlu’yu Ak Parti İlçe Teşkilatındaki aday adaylığı başvurusunda partililer yalnız bırakmadı.

Yrd. Doç. Dr. Abdullah Mutlu’nun, Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifi Başkanı Ahmet Özdemir’den sonra aday adaylığı başvurusunda bulunan ikinci kişi olduğu belirtildi.

Yrd. Doç. Dr. Abdullah Mutlu ise herkesin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutlayarak, bayramda aday adaylığı müracatı yapmasının büyük nur olduğunu söyledi.

Mutlu, " İl ve ilçe başkanlıklarımızın koordinasyonunda iyi bir seçim çalışması geçireceğimize inanıyorum. Herkese vasıtasız ulaşmaya çalışmalıyız. Çok az bile olsa yüzyüze görüşmelerin Ak Partiyi ve Başbakanımızı anlatma adına daha tesirli olacağına inanıyorum. Yeni Büyükşehir Yasası ile büyük Manavgat doğmuştur. Ak Parti Belediyeciliği ile Manavgat'ı birlikte büyütmeliyiz”dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48