Türk Yıldızları’ndan Vali Sebahattin Öztürk’ E Ziyaret

29 Ekim’de Antalya’da 15:30-16:30 saatlerinde gösteri yapacak olan Türk Silahlı Kuvvetleri’ne bağlı akrobasi timi Türk Yıldızları, Antalya Valisi Sebahattin Öztürk’ü makamında ziyaret etti.Filo Komutanı Hava Pilot Yarbay Zeki Koltukoğlu...

Türk Yıldızları’ndan Vali Sebahattin Öztürk’ E Ziyaret
29 Ekim’de Antalya’da 15:30-16:30 saatlerinde gösteri yapacak olan Türk Silahlı Kuvvetleri’ne bağlı akrobasi timi Türk Yıldızları, Antalya Valisi Sebahattin Öztürk’ü makamında ziyaret etti.

Filo Komutanı Hava Pilot Yarbay Zeki Koltukoğlu ve pilotların katıldığı ziyarette konuşan Vali Öztürk, Türk Yıldızları’nı Antalya’da görmekten büyük memnuniyet duyduğunu söyledi. Türk Yıldızları ile millet olarak gurur ve onur duyulduğunu ifade eden Vali Öztürk, “90 yaşında genç bir Cumhuriyete sahibiz. Bir gün kendi uçaklarımızı üretip kendi pilotlarımızla uçururuz” diye konuştu.

Türk Yıldızları Filo Komutanı Yarbay Zeki Koltukoğlu da, 29 Ekim’de Antalya’da kutlamaktan dolayı onur duyduklarını aktardı. Ziyaret sonunda Vali Öztürk, Zeki Koltukoğlu’na plaket verdi. Koltukoğlu ise Japon bir fotoğrafçı tarafından çekilen Türk Yıldızları fotoğrafı hediye etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48